Циркулярна пила CS-185/1500 Al APRO
Код для замовлення: 086842
Код для замовлення: 086842
Є в наявності
Сплачуйте частинами без комісій та переплат
    Як скористатися:
    Додаткова інформація:
  1. Сума покупки не повинна перевищувати ліміт Вашої картки, встановлений по Покупці частинами.
  2. Перший платіж буде списаний з кредитної картки в дату оформлення замовлення.
    Як скористатися:
  1. Необхідно мати кредитну картку monobank та встановлений мобільний застосунок від monobank.
  2. Дізнатися доступний ліміт на «Покупку частинами» можливо в клієнтському додатку monobank.
    Додаткова інформація:
Це поле обов'язкове
Доставка
Самовивіз
Нова Пошта:
  • відділення;
  • кур’єр;
  • поштомат
Відділення Укрпошти
Оплата
  • Внутрішній рахунок
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковій розрахунок
  • Передоплата
Гарантія
36 місяців
Обмін / повернення товару протягом 14-ти днів
    Матеріал корпуса алюміній
    Матеріал основи алюміній
    Розмір пильного диска 185 мм
    Глибина розпила під кутом 90 – 63 мм, під 45 – 42 мм
    Тип двигуна Щітковий
    Клас захисту IP20
    Довжина кабелю 3 м
    Частота струму 50 Гц
    Напруга мережі 230 В
    Гарантійний термін 36 місяців
    Вага, кг 4,5
    Макс. потужність до 1500 Вт
    Вібраційне навантаження 1,56 м/с
    Посадочный диаметр 20 мм